Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bármilyen 2 évig tanult...

Bármilyen 2 évig tanult tantárgy eredményét fel lehet használni felvételin?

Figyelt kérdés
Szakközépiskolában első két évben tanultam kémiát, és a tanár miatt 5-5 eredményem van belőle, fizikából pedig 4-4 az idei és tavalyi eredményem.
2012. jan. 21. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdést. A felsőoktatási intézmények meghatározzák, hogy ők milyen érettségit kérnek. Ha kémiát, akkor értelemszerűen azt és a két éved végét fogják nézni, ha fizikát akkor azt, ha informatika kell, de neked az nincs, akkor pedig oda nem vesznek fel és ennyi!

Ha fizika is kell, meg kémia is, akkor talán azt veszik figyelembe amelyikkel jobban jársz, de ezt most ne vedd készpénznek.

2012. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt kérdezném, hogy középiskolai tantárgyak eredményeinél fel lehet-e a kémiát tüntetni ha csak 9-10-ben tanultam.(műszaki képzés)
2012. jan. 21. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értesz... Továbbtanulásnál bekérik az érettségi bizonyítványodat és az utolsó két éved bizonyítványait. HA van olyan tantárgyad amit ugyan csak első két évben tanultál, de érettségiztél belőle, akkor azt is el kell küldeni, ha nem, akkor nem! Az alap tárgyak a matek, a magyar, egy nyelv, történelem és egy választott... (volt eddig) ezeken kívül a kutyát nem érdekli milyen jegyeid voltak.
2012. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!