Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha az egyetem, ahova menni...

Ha az egyetem, ahova menni szeretnék,3 felvételitárgyat (töri, matek, angol) fogad el akkor hogy működik a duplázás? Melyik 2 tantárgy érettségi eredményét duplázom? Azt nekem kell eldöntenem vagy úgy számolják, hogy nekem a legideálisabb legyen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 19:03
 1/4 anonim válasza:
úgy számolják, hogy a legtöbb pontod legyen.
2011. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó lenne... Csak ma úgy hallottam, hogy nekem kell valami nyilatkozatot leadnom a jelentkezési lappal, hogy melyiket duplázom. de akkor ez csak rémhír... :D Köszi :)
2011. szept. 27. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a 3 tárgy amit az egyetemed követel csak annyit tesz, hogy kettőt ezek közül teljesítened kell. Na most ha te pl. németből érettségizel leszarják ha töri meg matek van mellette és duplázásnál meg ahogy előttem írták ha mind3ból érettségizel a 2 legjobbat fogják duplázni.
2011. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az 2 felvételi tárgy lesz, csak úgy adták meg, hogy egy kötelező, a második pedig vagy-vagy alapon valamelyik.

a pontszámítás úgy történik, hogy mindenféle módon kiszámítják és a legkedvezőbbet veszik figyelembe.

nem kell külön kérelem, semmi különös, a rendszer teszi a dolgát.

2011. szept. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!