Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretnék az E. L. T. E. -re...

Szeretnék az E. L. T. E. -re menni filozófiát tanulni, te tudnál nekem segíteni, mert oda jártál, vagy jársz, hogy mi a felvételi?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 13:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
www.felvi.hu
2009. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Olyan válasz kéne,ami konkrétabb,mert a megadott honlapon nincs bővebben kifejtve.(vagy nem találtam)
2009. máj. 28. 13:32
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A felvételi szerintem ugyanúgy megy mint az összes szaknál, azaz az érettségi pontok alapján.
2009. máj. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Ki tudja,konkrétan miből kell készülni?Mely könyvekből?

Olyan írjon aki járt,vagy jár oda.

2009. máj. 28. 13:48
 5/22 anonim ***** válasza:

BSc-re vagy MSc-re szeretnél menni?

Ha BSc-re, akkor kicsit tanulmányozd az új felvételi rendszert. Nem fog megártani és akkor még arra is választ kapsz, mely könyvekből kell készülnöd.

Ha MSc-re, akkor ez utóbbi kérdésednek tényleg volt értelme - ám ez esetben sajnos nem tudok segíteni. Viszont a felvi.hu-n biztos találsz olyan fórumot, ahol ELTÉ-re járó vagy oda felvételiző filozófusok vannak, ők meg tudják neked mondani.

2009. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Az alábbi 2 linken vannak a válaszok:


[link]

[link]


Ahogy az előttem szóló is írta, a felvételi ugyanúgy megy, mint a többi felsőoktatási intézménybe, azaz érettségi alapján.

2009. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nincs mar hagyomanyos felveteli. Az erettsegidbol pontokat csinalnak (ennek hogyanja a felvi.hu-n megtalalhato), es ha ez a pontszam eleri a kivant szak ponthatarat, akkor mar bent is vagy.
2009. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Az érettségi oké,de ki tudja a felvételit konkrétan,mert a megadott honlapokon nincs konkrét,azért kérdezek itt.

(mely könyvek,)

Persze írhatod azt,hogy nézzek személyesen utána,de olyanok válaszoljanak,akik oda járnak.(tak)

2009. máj. 28. 14:06
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mint mar mondtam/mondtuk, NINCS felveteli. Erettsegi van, es pont. Nem kell felvetelizni, ezert konyveket sem tudunk neked mondani a felkeszuleshez. Erted?
2009. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Figyi! sokszor leírták, hogy felvételi nincs.

Ha fel akarod vetetni magad, akkor gondolom az érettségi követelményekre vagy kíváncsi, amiket megtalálsz az oktatási minisztérium honlapján.

Többet nem tudunk segíteni. Igaza van annak a válaszolónak aki azt mondta, hogy keress a felvi fórumon ilyan topikot.

2009. máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!