Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az élelmiszermérnöki szak...

Az élelmiszermérnöki szak mennyire kémiás?

Figyelt kérdés
(a Corvinuson elsősorban)

2012. jan. 24. 18:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én oda készülök, angol matekkal, járnak oda ismerőseim, azt mondták hogy ha ráteszem magam és komolyan veszem akkor meg lehet tanulni simán. Én eddig semmit se tanultam 10ikig gimibe csak, akkor nem gondoltam ilyenekre és nem vettem komolyan. Ha meg kémiás vagy akkor nem kell megszakadnod, ugy látom.
2012. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem olyan vészes, ha tanulsz, akkor nem lesz vele problémád.
2012. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
első vagyok oda jelentkezel?mennyi pontod lesz?
2012. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Első: Én is matek-angollal mennék, emelt angol, közép matek. Van felsőfokú nyelvvizsgám németből, tehát nyelvvizsgára megvan a max pont. Úgyhogy... hát 75 angollal és 90 matekkal számolok, így ha duplázok 330+90=420, de ha jó lesz a többi érettségim is, vagy ha jobb lesz az angol vagy a matek ennél, akkor valamivel több. :)


Amúgy nekem az élelmiszermérnöki amolyan B terv... Gondolkodtam kertészmérnökin is, de talán inkább élelmiszer. Eredetileg közgázra akartam menni de most muszáj másban is gondolkodni.


Köszönöm a válaszokat! :)

2012. jan. 25. 18:10
 5/21 anonim ***** válasza:
ja nekem detto ez van szintén közgáz..szerintem annyival bejutsz simán, és ha tanulsz akkor be lehet hozni a dolgokat.én ebbe reményekedem:D
2012. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hajrá nekünk :)
2012. jan. 25. 19:43
 7/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonló helyzetben vagyok...


Én is angolt és matekot duplázom: angol közép 98 és matek közép 91... vagyis 98+91=189 x2=378 +40 (felsőfokú nyelvvizsga) = 418.


És én is gazdasági szakra akartam menni.. én speciel BKF kereskedelem és marketing szakra, de ugye az utolsó percben közbeszóltak és újra kellett gondolnom a dolgokat...


Most nagyon gondolkodom ezen az élelmiszerin, de gimiben utoljára 10.ben tanultam kémiát és nem volt a szívem csücske... Fogalmam sincs mit csináljak. Amúgy pesti vagy? Melyik suliba jársz?

2012. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Utolsó: PONT ugyanebben a helyzetben vagyok, csak én nem a BKF-re akartam menni, hanem Corvinusra vagy másodsorban BGF-re. :D Én is 10.-ben tanultam utoljára kémiát és nem volt a szívem csücske, akkor már inkább biosz.

Nem, vidéki vagyok, és gimibe járok (szóval nem szakközépbe). Te pesti vagy? :)

2012. jan. 26. 19:14
 9/21 anonim ***** válasza:
na összejönnek az emberek a gazdasági szakokról:D jólvan ha mindenkit idevesznek fel 10.ikes kémiával akkor csak felhuzhatjuk a szinvonalat.első voltam.
2012. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Jaja, úgy néz ki. :D
2012. febr. 2. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!