Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igazgatásszervező diplomával...

Igazgatásszervező diplomával melyik jogi egyetemre jelentkezzek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ezzel a diplomával melyik egyetemen lehet 4 év alatt elvégezni a jogot? Van még ilyen beszámítás?
2012. jan. 25. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én úgy tudom hogy van. Nekem keresztanyukám fog most igazgatásszervező diplomát csinálni és nekik mondták hogy ha elvégzik utána maradhatnak tovább és szerezhetnek jogi diplomát kevesebb idő alatt. Szerintem ELTE vagy Pázmány,ezek a legjobbak. Én idén jelentkezek igazgatásszervezőre és jogra,debrecenbe és pestre. Majd elválik hogy hova vesznek fel. :)
2012. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintem nyomd meg és mindenképp juss be a jogra. Igazgatásszervezőnek nincs sok értelme magában, habár, én is ott ismertem meg a feleségemet :D
2012. jan. 28. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Károlira egyértelmű - vagy 23 tárgyat beszámítanak

van direkt 4 éves tanmenetük



Pázmányon meg talán egyet -saját tapasztalat :(((((

és megmondják, hogy na, itt nem is tudod 4 év alatt megcsinálni


ELTÉT nem ismerem

2012. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is igazgatásszervezőre szeretnék menni,eddig a jog volt a cél,de sajnos az nem fog összejönni. 100 ember nagyon kevés..aki nem pestre akart jönni jogra,most az is meg fogja jelölni a 2 államilag támogatott helyet,és hatalmas túljelentkezés lesz a 2 intézményben... :( jól kiszúrtak velünk,az egyszer biztos.
2012. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ELTÉ-n sem igazán lehet 4 év alatt megcsinálni, csak elvben. Amúgy aki közigazgatással akar foglalkozni, az a jogon semmi olyat nem lát, amit a Ménesi úton ne látott volna (a most gründolt egyéb igazgatásszervezői képzéseken nem tudom, mi megy /illetve Győrbe beleszagoltam/, talán jobb is...).
2012. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!