Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Eötvös József...

A budapesti Eötvös József gimnázium valóban az elité, és a pénzről szól?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 14:08
 1/4 anonim válasza:
Dehogy, az Eötvös egy nagyon jó gimnázium, egyáltalán nem anyagiasak a diákok, sőt épp spórol a suli mint az állat. Én is oda járok, nagyon szeretem. Nagyon erős iskola, de egyáltalán nem a pénzről szól.
2012. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hú, de jó, nagy kő esett le a szívemről! :-) Köszönöm.
2012. jan. 25. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
12%

Az első válaszoló vagy nem jó gimire gondolt, vagy nagyon jó osztályt fogott ki. A suli tele van arrogáns burzsuj p.csökkel, akik ráadásként protekciósok, a tanár kiskedvencei ha kicsengették beiratkozáskor a fél miskát, vagy a családnevük elég híres (pl Elk.rtukcsány). Tudzs még úgyis érvényesülni, ha segget nyalsz, a tanárok nagy része imádja. A tanárok sz.rok, egyáltalán nem méltóak az "elit" gimnázium névhez, be se járnak rendesen órára meg ilyenek.

Az igazgató jófej, legalábbis egy időben ő volt szinte az egyetlen normális, jófej tanár (sajnos). De ebben ki is merül a gimi sajnos ha nem vagy megtömve lével vagy nem vagy beképzelt f.sz. Egykor híres gimi volt, ma is jobb mint egy átlag szakközép, de egyáltalán nem méltó a híréhez, főleg ami a tanári kart illeti.

Egy kis footage:

[link]

2012. márc. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a kérdezőnek már lényegtelen a válaszom, de ha valaki olvasná leszögezném: A 2. válaszoló nagyon el van tévedve. Bizonyára nagyon rossz napja volt, vagy nem tudom.


Nekünk nincs sok pénzünk, nem jár egy rokonom se az Eötvösbe, nincs nagy nevem (sőt: MINDENKI most hallott ilyen nevet először), mégis szeretem az Eötvöst.

Az Eötvös nem a pénzről szól, a legtöbb pénzes ügyet úgy intézik, hogy az osztálytársak ne is tudjanak arról, pl hogyha valakinek támogatásra van szüksége (mert sokan azt hiszik, ciki a támogatás (nem, nem az ingyentankönyvesekre gondolok))


Én nagyon szeretem a tanárokat, a közösséget pedig imádom, mert NINCS klikkesedés. Tényleg van 1-2 gazdag gyerek, pl tényleg ide jár egy gyurcsány. ÉS? A suli diákságának nagyrésze nem gazdag.



Rengeteg minden tudnék írni az Eötvösről, de mivel nem ez volt a kérdés, most nem írom le, miért imááááádooooooooooom és miért ezermilliárdszoraköbön jobb, mint az általános...

Én csak reagáltam az előző válaszra:D



UI: Amit belinkeltél annak nincs sok köze az Eötvöshöz. Az igazgató beszélt is erről.. Annyi történt hogy pár diák (köztük e5vösösek) kitalálta ezt, és a média meg úgy adta elő, mintha csak a suli diákjai lettek volna ott, vagy nem is tudom.. a média mindent átír, csakhogy érdekesebb legyen a sztori.

2012. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!