Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mit gondoltok a Kodolányi...

Ti mit gondoltok a Kodolányi János Főiskoláról?

Figyelt kérdés
Mennyire ad munkaképes diplomát? Jó főiskolának számít?
2012. jan. 25. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

az én tudomásom szerint nem számít jó főiskolának. ismerek onnan több embert is, képességeik alapján rossz tanulók voltak középsuliban (2-3-4) most meg élik világukat, bulizgatnak, alig tanulnak és simán jól haladnak a sulival.

de lehet h ez cska bizonyos szakokra vonatkozik

2012. jan. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A diploma nem lehet munkaképes, esetleg piacképes, de ez is inkább a tudásra vonatkozik és nem a papírra.


Benne van az első 3 főiskolába (hátulról).

2012. jan. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
és mi van még ott?:D abban a 3ban.
2012. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A GDF mindenképp :D a másik pedig a ZSKF. Vannak még főiskolák de ők értékelhetetlen teljesítményük miatt nem szerepelnek a statisztikában (ami mellesleg nem reprezentatív : D)
2012. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
haha:D jaj, zskf tényleg egy KABARÉ.
2012. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kodolányi és a ZSKF nagyon gyenge, nem ér semmit a diplomája
2012. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
83%

He-he, vicces, amit írtok.


Én a Kodón végeztem fsz-t még annó, rögtön kaptam állást, jó munkahelyen, elég jó kezdőfizetésért, holott pályakezdő voltam...


Most baba mellett szintén ide járok, gazd.menedzsmentre, egyáltalán nem könnyű, nem adják ingyen a kettest se, sokat kell tanulni érte.


Ja, és ÁLLAMILAG támogattott levelezőre járok, mert volt elég pontom és felvettek.


Én szeretem a sulit, régen lehet, hogy rossz híre volt, de mostanában bizony erősebb lett és piacképes a diploma is, ami nyújt.


Az, hogy ki hogy tud elhelyezkedni a diplomájával, már szerencse és rátermettség kérdése is.


Hány okostojás írta, hogy az álláshirdetések kikötötték, hogy "kodósok ne jelentkezzenek".


Tényleeeg? Láttál ilyet valaha is? Hol? :)

2012. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Nem szabad különbséget tenni diplomák között, mert jókora büntetés várható ha valaki ilyen hirdetést ad fel.


Csodálkozom hogy te ezt nem tudod.


Gratulálok, hogy felvettek KJF gazdmenre. Valóban az egyik legjobb közgazdász diplomát adja ha nem a legjobbat!

2012. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
90%

Szia, Én is Kodós vagyok és nagyon szeretem, turizmust tanulok ez a suli nem a magolásról szól hanem azt tanulod amit tényleg az életben is használni fogsz.

És lehet szidni de ha elmész egy állásinterjúra nem az fog számítani ,hogy milyen diplomád van hanem az ,hogy hogy adod elő magad.

...Eddig minden ismerősömnek van munkahelye és sikeres aki a Kodolányin végzett.

2012. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Csak annyit fűznék hozzá az előttem szólókhoz, hogy most végeztem a Kodolányin és nem volt egyszerű, de mindenképp hasznos. Volt szerencsém egyéb intézményekben is tanulni, így van viszonyítási alapom. Egy nagyon gyakorlatias iskola, kiváló oktatókkal (meg lehet nézni, milyen szakemberek tanítanak).

Ha valaki inkább arra pályázik, hogy telefonkönyvet csináljanak az agyából és csak a bemagolt lexikális tudás szeretné elsajátítani, akkor jelentkezzen egy számára "magasabb színvonalú" intézménybe. De ha valaki a későbbiekben is használható tudást szeretne elsajátítani, az járjon hasonló "gyenge" iskolába, mint a Kodolányi.

2012. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!