Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem igazgatásszervező (alapszak), vélemények?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én is néztem ezt a szakot. Keresztanyukám most fog diplomázni és mivel nagyon sok olyan tárgyat tanulnak mint a jogászok így plusz 2-3 év után egy jogi diplomát is szerezhetnek. Ezen az egyetem indul támogatottba idén vagy csak költségtérítésesbe?
2012. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Itt csak állami indul, ráadásul elvileg 500 állami hely van rá, szóval alacsony lesz a ponthatár is. Kivéve, ha mindenki ezt fogja megjelölni, aki nem jut be bölcsész v gazdasági szakra :D
2012. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintetek melyik jobb ötlet? Miskolcon lakok és elmenni fizetősre igazgatásszervezőre vagy elmenni Pestre államira? amugy jobb ez a szak mint a munkaügyi és társadalombiztositási?:)
2012. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tényleg indul állami? Mert én meg úgy hallottam hogy csak Miskolcon,Szegeden és Pécsen lesz állami támogatott igazgatásszervező.
2012. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ezek amiket te néztél ez a Miskolc, Szeged, Pécs ez a munkaügyi és társadalombiztositási szakra vonatkozik. az igazgatásszervező meg csak Pesten a Nemzeti K-E-n lesz állami még hozzá 500 fő:D igy van benne egy újságban.
2012. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én ara lennék elsősorban kíváncsi, hogy mit fogok csinálni ha ezt elvégzem és hogy mennyire tudok elhelyezkedni vele+ fizetés mennyi kb stb.......
2012. jan. 29. 10:05
 7/15 anonim ***** válasza:
Hivataloknál tudsz elhelyezkedni például. Én ugy tudom hogy most keresett ez a végzettség,hiszen sokan a hivatalokban érettségivel dolgoznak. Keresztanyukám most pl. olyan 100 ezer körül keres érettségivel és ha lediplomázik a dupláját fogja kapni. Ami azért nem rossz.
2012. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia! :) én voltam kari nyílt napon az egyetemen :) nekem tetszett, bár ahogy olvasgattam itt neten meg gyik-on sokan az ig. szervezőt "lebutított jog"-nak nevezik. Meg ugye nem állami ösztöndíjas ez a szak,hanem közszolgálati ösztöndíjas és szerződést kell állítólag aláírni az egyetemmel ami azt foglalja magába hogy 6 évig nem mehetsz külföldre meg ilyenek :S.. szóval ennek utána kell nézni... még én is gondolkodok...amúgy nem 500-at vesznek fel :) hanem 300-450 fő közötti embert .. igaz tavaly 154-et vettek fel és 403 volt a ponthatár :) szerintem lejjebb biztos nem fog menni csak feljebb... márcsak az a kérdés hogy mennyivel :)

Sok sikert! :))

2012. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A 'lebutított jog' annyit takar, hogy tanulunk jogot is, szükségünk van rá, de nem olyan töményen, mint a jogászoknak, viszont ha ezt a szakot elvégezzük, utána már a jogász szakon csak 4 évet kell elvégezni a jogász diplomához. Bár nektek már lehet, hogy máshogy lesz ezzel az NKE-s képzéssel, mindennek alaposan nézzetek utána!
2012. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. febr. 5. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!