Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén (2012. szeptemberben)...

Idén (2012. szeptemberben) mely egyetemeken/fősulikon indul államilag támogatott KOMMUNIKÁCIÓ ÉS MÉDIATUDOMÁNY képzés?

Figyelt kérdés
BKF, BGF-en nem lesz, pedig oda szerettem volna menni. Ha lesz megint államilag támogatott hely ezeken a fősulikon, akkor átigazolhatok egyik helyről a másikra?
2012. jan. 26. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon úgy néz ki, hogy egy intézményben sem lesz ezen a szakon államilag finanszírozott képzés, ugyanis ahol kaptak is államis helyeket társadalomtudományi képzési területen, azt az alábbi szakokra használhatják fel: szociális munka, szociálpedagógia, informatikis könyvtáros, kult. antropológia, szociológia...
2012. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen? De még sok intézmény weboldalán kint van, hogy lesz! Ne csesszenek már ki velem, nem azért voltam 12 évig kitűnő tanuló, hogy utána ne mehessek továbbtanulni!
2012. jan. 27. 13:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, továbbtanulni mehetsz, csak nem ide. Vagyis ha kifizeted mehetsz Kommédiára is. Sajnos alaposan leszabályozták az államis helyeket. Más nincs ami esetleg érdekel?
2012. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, a corvinus 80 helyet kapott a társadalomtudományi karra, azon belül szerintem lesz pár állami hely a komm.média szakon is. Az eltén is lesz még hely szerintem. A Bkf-et én is sajnálom, ott a legdrágább az önköltség sajnos. A corvinus 190e. az elte 160e. szerintem ha tényleg nagyon ezt akarod akkor vedd fel rá a diákhitel 2-t és dolgozz majd mellette, ha leosztod mindkettő havonta kb 30-38e.ft-ra jön ki, egy kis szülői támogatással összehozható. Még mindig nem a 400e-res gazdasági szak. Sok szerencsét a bekerüléshez :)
2012. jan. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Nyugat-magyarországi Egyetem Bölcsészettudományi Karon is indul állami támogatással.
2012. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Ha tényleg kitűnő tanuló vagy és nem csak vetítesz nekünk, akkor legyen eszed és ne pazarold el az idődet és szüleid pénzét teljesen felesleges hobbiszakokra. Várnak a mérnök karok.
2012. febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 brigóka válasza:
A BGF-en nem indul államilag finanszírozott? Én pont ma néztem és még úgy láttam hogy indul
2012. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!