Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BGF-en indul államilag...

A BGF-en indul államilag támogatott gazdálkodási és menedzsment szak szeptemberben?

Figyelt kérdés

2012. jan. 27. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem,egyik iskolában sem indul államin.
2012. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló hülyeséget írt. Indul, de csak 75 hely lesz a gazdasági képzéseknél. Itt lehet megnézni: [link]
2012. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a fenti linken az összes gazdasági szak összevonva szerepel, de ezek közül a gazdálkodási és menedzsment is indul államin?
2012. jan. 27. 17:13
 4/10 anonim válasza:
én itt csak a költségtérítéses megoldásokat látom. hol lehet megnézni, hogy melyik intézményben milyen szakon lesz állami támogatás?
2012. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gazdasági szakok közül a nemzetközi gazdálkodásit,közszolgálatit és alkalmazott közgazdaságtant támogatják,ezek a szakok között oszlik szét pl. a BGF 75 állami helye is.itt lehet megnézni melyik iskolában mennyi állami hely lesz : [link]


konkrétan szakokra lebontva nem tudom hol lehet megnézni csak a gazdasági szakokról tudom hogy csak ennyi lesz...:(


első voltam

2012. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
fu de kicsi lett ez a kép,bocsi :D szóval: [link]
2012. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
31-én az is kiderül, hogy szakokra lebontva hogyan fog kinézni a támogatás?
2012. jan. 27. 18:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Remélem igen,de lehet csak a ponthatárok meghatározásánál dől el...nem tudom
2012. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
első válaszoló, honnan veszed, hogy csak a nemzetközi gazdálkodásit, közszolgálatit és az alkalmazott közgazdaságtant támogatják? tudnál linkelni cikket, forrást?
2012. jan. 27. 21:23
 10/10 anonim ***** válasza:
2012. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!