Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit érdemes tanulnia egy...

Mit érdemes tanulnia egy lánynak manapság amivel el lehet helyezkedni és nem kell hozzá diploma?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs h nem válasz a kérdésedre, de ez engem is nagyon érdekelne! Mindenki jön a dumával h tanuljunk szakmát...a diploma nem ér semmit...akkor legyek a 1000. műkörmös, fodrász vagy 10000. XY szakügyintéző?!
2012. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én ügyintézői szakon végzek idén és én szeretem is, de sajnos jó helyen ezzel se lehet elhelyezkedni mert normális helyre kell a diploma még titkárnőnek is.
2012. jan. 27. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy fodrászból tényleg olyan sok van-e; én rendszeresen látok hírdetéseket szalonokban, hogy fodrászt keresnek.


Egyébként olyanok jut eszembe, mint varrónő és ápoló. (utóbbihoz szerintem nem feltétlenül kell diploma)

2012. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
9%
ha jó az alakod... és szép vagy... akkor van egy roppant jó munka számodra... :) sokat kereshetsz vele...
2012. jan. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tuti le leszek pontozva, de: ha elmész műkörmösnek, fodrásznak, kozmetikusnak stb. megcsinálhatod szépen magadnak a kis boltodat, még akkor is, ha nem kapsz szalonban munkát, így nem fogsz éhen halni. 20 év múlva úgysem lesz már olyan, hogy nyugdíj, én nem paráznék a bejelentett éveken.
2012. febr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!