Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Logisztikai és nemzetközi...

Logisztikai és nemzetközi szállítmányozási emelt szintű OKJ végzettség mellé milyen diplomás képzést javasolnak főleg?

Figyelt kérdés
Abban tudnátok tanácsot adni, hogy logisztikai és nemzetközi szállítmányozási ügyintéző OKJ emelt szintű mellé milyen diplomát lenne érdemes megcsinálni? Eddig biztos voltam benne,hogy gazdálkodási és menedzsment vagy közgazdaságtan (ha annyira nem vagyok reál beállítottságú), de most már meginogtam. Ott tartok, hogy lehet többet érnék vmi műszaki, mérnöki diplomával mellette és így több lehetőségre tehetnék szert. Szerintetek mit tegyek? Vhol ezt írják, vhol azt, ha kérnek diplomát. De talán több mérnöki elvárással találkoztam. Akkor viszont mi értelme a szállítmányozási ügyintéző végzettségnek? Nekem ez tetszene jobban (beszerzés, fuvarszervezés, szállítmányozási ügyintézés), de nem tudom, melyik diplomával növelhetném az esélyeim ezen a területen. Megköszönném, ha biztos forrásból származó, használható tanácsokkal, tapasztalatokkal látnátok el... :) Ha a mérnöki kell hozzá, megcsinálom, ha vért izzadok is. De akkor egyértelműen az kelljen hozzá. Mert a mérnöki és műszaki dolgok nem tartoznak amúgy a kedvenc témaköreim közé... Köszönöm előre is! Üdv, Anita
2012. jan. 28. 02:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Közlekedésmérnöki Bsc Logisztika szakirányon?


Széchenyi István Egyetem, Győr

2012. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! Mindenképpen utánanézek. Nem is figyeltem, hogy közlekedésmérnökin lehet logisztika szakirányt választani. Az aggaszt egyedül, hogy sok állásinterjút olvastam most, ahol főleg a gépészmérnöki szakot írták elvárásnak, vagy a gazdasági, közgazdasági diplomát. Nehezen tudok dűlőre jutni, mit lenne érdemesebb választani hosszú távon. Mindenképpen ezen az irányvonalon szeretnék maradni (logisztika, szállítmányozás, beszerzés...), azt biztosan tudom.
2012. jan. 29. 03:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezhetem, hogy döntöttél, mit választottál? Pont ugyanilyen cipőben vagyok én is.
2013. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!