Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek így van esélyem a...

Cvekedli kérdése:

Szerintetek így van esélyem a pécsi Leőwey Klára gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Pontszámaim:

Hozott pont:100 50%

Matek-magyar felvételi:kb. 75re számítok

Többletpont:bizonytalan, minimum 2 (matek verseny.)

Mindenki azt mondja, hogy úgyis felvesznek, csak egyedül én nem gondolom így.A bizonyítványom felső tagozaton szinte mindig kitűnő volt, kivétel 5.oszt. félév (tesi négyes), és 7.oszt félév (informatika négyes), de ez nem számít bele, 7edik év vég és nyolcadik félév pontszámait nézik.Normális kommenteket kérek, a hülyék kíméljenek.


2012. jan. 28. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
ebbe a suliba simán felvesznek, ennél 2x erősebb suliba is lehet , hogy beférsz.
2012. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
várj, előző vagyok, nem vettem észre , hogy a pécsi LKG-ről beszélsz, azt hittem a Bp-i re gondolsz.
2012. jan. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A pécsi LKG az ország 5. legjobb gimnáziuma.
2012. jan. 29. 11:21
 4/6 A kérdező kommentje:
vagyis 72.
2012. febr. 1. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a Leőweybe szeretnék menni, összesen átszámítva 86,5 pontom lesz a 100-ból. (Leőwey-s átszámítás) Szerintem téged felvesznek. Melyik osztályra jelentkeztél?
2012. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
lazán bejutsz:)
2012. jún. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!