Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az emelt töri mennyivel...

Az emelt töri mennyivel nehezebb a középnél?

Figyelt kérdés
És miben más. A Száray féle könyv elég hozzá, vagy még ki kell egészíteni màssal is?
2012. jan. 28. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a 2006-os évről tudok nyilatkozni,akkor érettségiztem emelt szinten. Akkor az emelt sokkal könnyebb volt,mint a közép,de ez azóta változhatott. A Száray féle könyv elég kell hogy legyen,az összes forrás meg kép abból van szinte. De rengeteg forrást adnak magában az érettségi dolgozatban is.
2012. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor változott :D

Köszönőviszonyban sincsenek, az emelt jóval nehezebb. Banális apróságokra kérdeznek rá, és néhol csak a logikádra épül. Meg hát ugye idegen hely, idegen vizsgabizottság. A Száray nem rossz, de nem elég, ha jó érettségit akarsz, egészítsd még ki, fordulj a tanárodhoz, ilyesmi.

2012. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en is iden erettsegizek emelten belole, es nekunk mondta a tanarunk, h a szaray konyv ehhez nem eleg. Az emeltben nagyon apro dolgokra is rakerdez, nagyon reszletes, ahogy az elottem szolo is mondta. Szerintem mindenfele tortenelmi konyvet olvass, en is azt teszem, kepekkel, karikaturakkal egyutt, es mindenkeppen nezd meg az elmult ev erettsegiit.
2012. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!