Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy gyereket puskázáson...

Ha egy gyereket puskázáson kapnak, és elszólja magát, hogy Ő így csinálta egész évben mindenből, akkor mit csinálnak vele?

Figyelt kérdés

2012. jan. 29. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Akkor megmondanám neki ,hogy rendben ügyes voltál ,de legközelebb tartsa a száját. Mostantól odafigyelnék rá jobban és ,ha puskázik automatikusan egyes.


Nekem egy idős történelem tanár mindig azt mondogatta.: Fiúk lehet csalni ,de hogyha lebuktok vállaljátok.



Szerintem életre kell nevelni a diákokat. Ott is lehet csalni mindaddig amíg le nem bukik. Persze ezután nem szabad tönkretenni ,de meg kell nehezíteni az életét. Pl sokszor kell feleltetni ,hogy tanúljon rendesen mert ,ha tanul nem kell puska. Kegyetlennek hangzik ,de mégis csak az ő javát szolgálja.


Amúgy volt olyan tanárom annó aki akkora pofont adott ,hogy leestem a székről. A mai napig kezet fogunk amikor találkozunk.

2012. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a puskázásért autómatikusan egyes, bocs de elég nagy baro.mság. Aki puskázik, az 95%-ban nem tudja 2esnél jobbra, mert aki 3asra tudja, annak nem éri meg kockáztatni a puskával. Aki pedig amúgy is csak 2esre tudja, az az egyessel sem fog sokat veszíteni. Nálunk tanár azt csinálja, hogy ha valaki puskázik, autómatikusan 2 egyes.
2012. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én témazárón puskáztam 100, hogy egyes lett volna így is úgy is, mert gyűlöltem azt az órát, úgy ahogy van! (Am így 4-es lett). Gondolom mások is vannak így. De mi van avval akik egész évben puskázott?
2012. febr. 9. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!