Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tárgyfelvételnél előfeltétel...

Tárgyfelvételnél előfeltétel gyengítés működik gyenge előfeltételű tárgyakon?

Figyelt kérdés
Egy tárgy nem sikerült ami több másiknál gyenge előfeltétel, viszont a tárgyból nem indul tavasszal se vizsgakurzus se rendes kollokvium. A gyakorlat sikerült viszont a kollokviumi vizsga sajnos nem. Az lenne a kérdésem, hogy ha erre a tárgyra kérek előfeltétel gyengítést akkor el lehet végezni a többi tárgyat úgy, hogy ezt csak 3. szemeszterben tudom, vagy ebben az esetben más lehetőségem nincs mint pl. fél év passzív státusz és aztán azt az egyet teljesítem külön? Sajnálatos, hogy pont ez nem sikerült, viszont nem szeretném (ha lehet) egy félév passzíválás után 1-2 tárgyat felvéve folytatni, mivel ami most tavasszal lenne nem lesz ősszel.
2012. jan. 29. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ideírok, csak engem is érdekelne a kérdés
2012. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!