Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha magántanuló leszek, és...

Ha magántanuló leszek, és bemegyek bizonyos órákra (testnevelés, és műhely), akkor ott kaphatok érdemjegyet, és ezáltal nem kell év végén ezekből osztályozó vizsgát tennem?

Figyelt kérdés
Mert avval tisztában vagyok, hogy jogom van bemenni, de kaphatok e érdemjegyet, ami által lezárhatnak abból a tantárgyból év végén? Nemigazán szeretnék testnevelésből, és műhelygyakorlatból vizsgázni.
2012. jan. 30. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2012. febr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első, te uge sosem voltál magántanuló???

persze, hogy kaphatsz. de ezt a szaktanárral kell egyeztetni, odamész és megbeszéled vele, hogy lehetne-e erről szó, az én eseteben a tanáraimból egy mondott nemet, az is azért mert nem kedvel.

de persze, ez abszolút lehetséges, én is így csinálom !


ha van kérdésed nyugodtan irj privátot szivesen válaszolok.

2012. febr. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de voltam. minden órára bejárhatttam, és nem írhattam meg a dogákat, nem felelhettem, stb. ezek szerint iskolafüggő, tanárfüggő
2012. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

értem.

hát nálam pedig épp már az a baj, ha nem megyek be dogát írni idokozonkent :)

szerintem igy a legjobb, mert konnyebb

2012. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!