Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sürgös! Fontos! Megéri több...

Sürgös! Fontos! Megéri több egyetemre jelentkezni, vagy csak BME és egy vidéki ellég?

Figyelt kérdés
Èrdemes az összes egyetemre jelentkezni (építészmérnöki), vagy ha BME az elsö, akkor ellég mondjuk másodikként Pécset jelölni?
2012. jan. 30. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapesetben 3-at jelölhetsz meg, ezeket a helyeket érdemes kihasználni.

Hogy konkrétan hányat jelölsz meg, az a te döntésed, amelynek során vedd figyelembe az adott szakon mérvadó felvételi pontszámot (előző évek alapján kalkulálva), ill. a képzés tipusát is.

2012. jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
írd be az osztatlant elsőnek, a bsc-t másodiknak. ha biztosra akarsz menni, beírhatsz vidékit is, de a helyedben próbálkoznék jövőre is, ha nem jön össze, a bme a legjobb
2012. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előző!! és az mitől függ hogy összejön vagy sem?
2012. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondolom, a rajzalkalmasságira gondolt?
2012. ápr. 22. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:

sziasztok! én is bme észk ra jelentkeztem :)

már általánosban eldöntöttem hogy a bme-re akartam menni :)

annyit szeretnék tudni hogy rajzi alkalmasságira mikor kapok behívót? kb mennyi lesz a ponthatár? kb milyen jól kell hogy sikerüljön az érettségi ? ki miből emeltezik vagy emeltezett? én matematikából fogok, és kezdek félni hogy milyen lesz.

2012. ápr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Múltkor mikor néztem, 382 volt a ponthatár...

Ha nincs semmi pluszpontod, ez azt jelentené, hogy minimum 92 %-os kell hogy legyen az érettségíd..

2012. ápr. 23. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!