Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakmunkásképző iskolába...

Szakmunkásképző iskolába tényleg nincsenek reál tantárgyak?

Figyelt kérdés
A Tessedik Sámuel Szakképző Iskola és Gimnázium-ban megyek szakácsnak!(ELŐREHOZOTT SZAKÁCS) És azt mondta nekem vki hogy nincsenek ilyen tantárgyak hogy matek,kémia,biológia...stb. Ez igaz?
2012. jan. 30. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szakmunkásképzőben irodalom, nyelvtan, történelem, matek és fizika volt, meg persze a szakmai tantárgyak.
2012. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De vannak.
2012. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bensdorp ***** válasza:
84%
Ez butaság. Érettségihez minden középiskola biztosít oktatást. Legfeljebb nem lesz olyan sok órátok bizonyos tárgyakból, és kevésbé jó tanárokkal, kevésbé magas szinten tanuljátok azt, ami ott nem hangsúlyos.
2012. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem érritek. nem ad érettségit!
2012. jan. 30. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
szakmuki nem ad, ha szakközép akkor igen
2012. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztos, hogy tanulnak közismereti tárgyakat is. Én is tanítottam szakiskolában matekot.
2012. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
A szakiskolákban 2 évig (9-10) tanulsz minden tárgyat, sőt heti egy-két órában szaktárgyat is. 11-12-ben csak szaktárgyat, vagy SZINTE CSAK szaktárgyat, mert 12. év végén szakmából vizsgázol.
2012. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
No, azért ne általánosítsunk! Egy szakmunkásképzőben nemcsak "kevésbé jó tanárok" tanítanak, persze tapasztalatból mondom, hogy azok is, de vannak teljesen kiválóak is.
2014. márc. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze érthető, hogy értelmesebb tanár futva menekül előlük, múltkor én is benn voltam egy szakiskolások kétéves érettségifelkészítő osztályában helyettesíteni, és agyilag teljesen lefáradtam, pedig csak hallgattam, ahogy egymással beszélgetnek.
2014. márc. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!