Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki készül idén a Rendőrtisztir...

Ki készül idén a Rendőrtisztire? (NKE) Hány ponttal vágtok neki?

Figyelt kérdés
Én 2009-ben érettségiztem, akkor 393 pontom volt, ami hála a nagyokosoknak, mára csak 384 lett(kevesebbet ér a nyelvvizsgám). Tavaly még a 384 is elég lett volna szinte minden szakra, idén viszont nem tudom hogy alakul a ponthatár.
2012. jan. 31. 14:38
 1/1 anonim válasza:

Én jelentkezek 2 szakra is. Sztem a ponthatárok nem lesznek túl magasak, inkább az alkalmassági vizsga fogja eldönteni,h bekerülsz-e vagy sem.

Én még nem tudom,h hány pontom lesz, van már érettségim, de töriből májusban fogok emeltet tenni.

Idén nem biztos,h lesz olyan szak, amire elég a 384 pont, de 400 körül már be lehet jutni - feltéve,h szimpi vagy a bizottságnak és meglesz az alkalmassági vizsgád. Melyik szakra jelentkezel?

2012. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!