Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A hivatalos kiegészítésről...

A hivatalos kiegészítésről tud már valaki valamit?

Figyelt kérdés
Ma kell megjelennie, de még sehol nem láttam, most ez mi? Január vége van, Februárban lejár a határidő, aki tud valamit, írjon!
2012. jan. 31. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ezzel most mire megyünk? Mikor lesznek meg a részletes keretszámok?
2012. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
na pont ezaz... ez lényegében engem nem érintett, csak azt tudtam meg hogy a fél osztályom nem tudja hova jelentkezzen, mert a turizmus vendéglátás, meg a pénzügy számvitel és a kereskedelem és marketing "szentháromsága" fizetős lett.... Pontos keretszámokat majd február 14-én akarnak közölni? :S
2012. febr. 1. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:

"Jelen közlemény mellékleteként megtalálják a felsőoktatási intézmények által újként meghirdetetett

alapképzések, egységes, osztatlan képzések, mesterképzések és felsőfokú szakképzések listáját. A felvételi

tájékoztató kiadványok egyéb korrekciói, a törlések, kiegészítések, valamint természetesen az új meghirdetések

jelen közlemény kiadásával beépülnek a tájékoztató kiadványok elektronikus szövegébe, és mától egységes

szerkezetben megtalálhatók a www.felvi.hu honlapon."

Szóval a felvin rákeresel (itt: [link] ) arra az egyetemre majd szakra, ami érdekel és ott megtalálod a keretszámokat...

2012. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csakhogy ott a tavalyi számok vannak fent. Nem vagyok analfabéta, utánajártam, azok ilyen keretszámok mellett érvénytelen irányszámok a szakoknál
2012. febr. 1. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem pedig úgy tűnik,hogy az új keretszámok vannak fent,meg az is látszik a gazdasági szakoknál,hogy alig maradt államilag támogatott.
2012. febr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves előző válaszoló, íme az ellenpélda: 10 ingyenes hely a PTE-KTK-n, a keretszám az INGYENES alkalmazott közgázra 20<40...
2012. febr. 2. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!