Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felsőoktatási törvény...

Mythwaveful kérdése:

A felsőoktatási törvény röghöz-kötési része a Felsőfokú Szakképzés felvételizőkre is érvényes?

Figyelt kérdés

már alaposan utána olvastam, de egyértelmű választ sehol nem kaptam a kérdésemre és így a jelentkezésnek majdnem hogy a küszöbén, jó lenne kideríteni.

fontos, mivel külföldön szeretnék elhelyezkedni tanulás után.

előre is köszönöm.



2012. jan. 31. 19:28
 1/5 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, és szerintem az ügyfélszolgálaton fognak választ adni.
2012. jan. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ügyfélszolgálatot hívjátok fel.

a menü szintén fenn van pdf-ben az oldalukon.

az jó ha azt megnézitek, különben nagyon zavaros...


és egyből válaszolnak.

én pont ma reggel hívtam őket más kérdéssel

2012. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
miféle menüről beszélsz?
2012. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az ügyfélszolgálat menürendszere, hogy ne kelljen végighallgatnod az összes gépi szöveget, csak az elejüket és már tudd nyomni, hogy 2-esbe akarsz lépni...


ha ilyet hívok, mindig megnézem a menürendszerüket, mert gyűlölöm a gépi szöveget és Erstéék pl. reklámokat is betesznek a szövegükbe...

2012. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
felhívtam őket, azt mondták ezt is érinti.. csodás, de ez van :)
2012. febr. 1. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!