Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Február 3. lejáró személyigazo...

Február 3. lejáró személyigazolvánnyal tudok jelentkezni Február 4. és 15. között is a felsőoktatásba? Részletezem a problémát.

Figyelt kérdés
1 hete elmentem meghosszabbítani a személyimet és kaptam 1 lapot amin a régi személyig. számom van (de új fénykép stb), de azt mondták, hogy amíg nem jön meg az új személyig. (március körül fog megjönni), addig ez az érvényes, mivel jogosítványom nincs útlevelem régen lejárt. Mindenképpen elektronikus úton jelentkezek, csak azt nem tudom, hogy Febr. 3-ig el kell-e küldenem vagy nem?
2012. febr. 1. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha 1 hete megigényelted akkor nem márciusban jön meg. Nekem másfél hét volt mire megjött.


Ha netán mégsem jönne meg mondjuk ezen a héten vagy a jö9vőhét elején, akkor jelentkezz a lejárt adataival, a kutyát nem fog érdekelni hiszen ott lesz az igénylésed ami a személyivel egyenértékű.


Amúgy ha megnyugtat, és az egyetemi Neptun rendszerben 4 éve a lejárt személyimmel vagyok regisztrálva. 5x küldtem a neptunon módosításra kérelmet, nem módosították azóta nem érdekel :D

2012. febr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

így van, jelentkezz a régi számával.

Áprilisban, mikor majd a regisztrációs levelet küldik, akkor is lesz lehetőséged módosítani, vagy e-felvételin keresztül később, vagy majd a beiratkozáskori adategyeztetésen

2012. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugodtam :D, 4 éve lejárt személyi az igen xD
2012. febr. 2. 15:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen még a lejárat előtt igényeltem újat, de nem módosították...
2012. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb. megjön olyan két hét múlva
2016. szept. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!