Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dunaújvárosi Főiskolán (DF) a...

Dunaújvárosi Főiskolán (DF) a levelezős szakokon milyen időközönként kell bejárni a suliba?

Figyelt kérdés
jövőre fogok jelentkezni a DF-re (gazdinfora), és szeretném tudni, hogy heti egyszer kell bejárni hétvégén esetleg havonta, vagy csak akkor, ha vizsgázni kell? Eddig mindenki azt mondta, hogy ez suli függő. Remélem jár erre vki, aki ott tanul, és tud válaszolni. Előre is köszi!
2009. máj. 31. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a második szakom csinálom a DF-en (műszaki info, mérnöktanár MA), de voltak gazdinfós ismerőseim is, szóval kéthetente kell bejárni, pénteken és szombaton. Pénteken általában nyolcig, vagy reggel nyolctól,vagy csak déltől. Szombaton 8-tól vannak óráim, változó, hogy meddig. Ha nem tudsz hazamenni, 4000 (!) Ft a fősuli kolesza, igaz, hipermodern, de még kaja sincs benne. A többiek a Rudas koleszában szoktak aludni, ott nincs 2000. Én közel lakom, hazajárok.
2009. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

van ára... BMF kolesz elég űber szintén, 800 Ft/éj ha ismid szobájában vagy...

Lehet inkább pesti rokonoknál húzom meg magam addig. Egyébként levelezőn lehet hiányozni? Eddig FSZ en voltam, ott nem lehetett volna, de szinte csak vizsgázni jártam:D

Ja és köszi a választ.

2009. máj. 31. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy-két tanár kiköti, hogy az órák hány százalékáról lehet hiányozni, de nem jellemző. Tudják a tanárok, hogy aki levelezős, az dolgozik, lehet, hogy családja is van (nekem is van egy kislányom), néhányan még a követelményekből is engednek levelezősöknek. Szinte minden tárgyhoz van anyag, az intézményi meghajtóhoz kapsz majd elérést, így otthonról is használhatod.
2009. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
közi az infókat:)remélem jó suli lesz!
2009. jún. 1. 09:29
 5/5 anonim válasza:
Elkészült a menza, és a piacon is tudsz kajálni (főzelékes, kínai, stb).
2009. jún. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!