Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Önköltséges képzésre hány főt...

Önköltséges képzésre hány főt vesznek fel gazdasági szakokra?

Figyelt kérdés
Azt hol tudom megnézni?
2012. febr. 2. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
felvi.hún megnézed a költségtérítéses szak irányszámát. Annyi jelentkezőTŐL fog indulni
2012. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy milyen szak, azon belül, hogy gazdálkodási. Összesen 250 helyre szűkítették az egész országban a férőhelyeket. Melyik iskolára gondolsz? Vagy csak úgy általában? Ha konkrét iskola érdekel, akkor itt meg tudod keresni, amelyiknél nincs államilag támogatott hely megjelölve ott értelem szerűen nem indul.

[link]

Ha az érdekel, hogy iskolánként hány főt vesznek fel, azt pedig itt tudod megnézni (a táblázatban):

[link]

2012. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ne haragudj, rossz választ írtam, azt hittem az államilag támogatott hely érdekel. felvin látod, hogy az adott szakra amire szeretnél menni, minimum és maximum hány embert vesznek fel, az előző válaszomban ha az első linket megnyitod, ott találhatóak a főiskolák,egyetemek.
2012. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!