Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet tenni, ha a tanterem...

Mit lehet tenni, ha a tanteremben 12°C van, az összes diák kabátban tanul, többen már kórházba is kerültek, és a vezetőség nem tesz semmit? Kihez lehet még fordulni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Önkormányzat, oktatási hivatal.

A vezetőség nem tesz semmit? Hogy "kértétek" őket? Ilyenkor az a "protokoll", hogy a diákok és a szülők kollektíven bemennek az illetékeshez és rájuk borítják az asztalt, üvöltöznek stb. Ha kell lehet fenyegetőzni, hogy elmentek másik suliba, ugyanis az állami iskolák fejkvótát kapnak, ergo minden kilépett diák után kevesebb pénzt kapnak. Próbáljátok meg így, ne szépen kérjétek őket (bár nem tudom eddig milyen módszerekkel próbálkoztatok), hanem jó kis agresszivitás levezetéseként lehet vadállatkodni és ezt most minden vicc nélkül mondom.

2012. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez. Múlthét hétfőn a termünkben 12 fok volt, én is kiírtam egy hasonló jellegű kérdést!! Lehet, hogy egy helyre járunk? :O

Amúgy: szülők, diákok összefogva igazgatóhoz! Együtt érzek veled!!

2012. febr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk a munkahelyen van ez. Angliában. fűtés egy szál se, télen se. majd megfagyunk, szóltunk. lejött egy emberek, és közölte, hogy itt ideális hőmérséklet van, 21°C. ja, azért ült mindenki kabátban. fűtés azóta sincs, ez volt három éve...
2012. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!