Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Európai és nemzetközi igazgatá...

Európai és nemzetközi igazgatási szak (MA) --érdemes ezt elvégezni? (Pázmányon)

Figyelt kérdés

[link]



még egy évem van BA-n (andragógia)de már elkezdtem nézelődni a MA kurzusok közt.ez nagyon megtetszett,sokminden beszámítható az alapszakomról és tényleg érdekelnek a szakon tanított tárgyak(EU,stb..)


...sajna csak Pesten van ilyen meg Győrben,ez utóbbi nekem elég messze lenne. a BA-t Szegeden végzem jelenleg.


végez valaki ilyet vagy tervezi esetleg?


nyelvtudás ok.eddig 2 középfokúm van.angolból folyamatban van a felsőfokúra való felkészülés...



amúgy az miben nyilvánul meg h.katolikus az egyetem?nagy a szigorúság vagy az oktatott tárgyak közt fellelhetőek hittel kapcsolatos ismeretek?



szóval most még csak tapogatózom,kiváncsi vagyok:)


2009. jún. 1. 13:39
 1/1 A kérdező kommentje:
azt láttam h.hasonlít a nemzeközi tanulmányok szakra de ez hasznosabbnak tűnt nekem....:/vagy tévedek?...a bejutás se lehet nagyon könnyű (főleg h.csak 2 suliban indítják)de hátha sikerülne...
2009. jún. 1. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!