Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek 82 pontos központi...

Szerintetek 82 pontos központival, és év végi átlagom 4,9 túl gyenge nekem a Madách (Bp)?

Figyelt kérdés
nem akarok olyan erős suliba menni mert utálok magolni, és alapvetően nem szeretek tanulni, cska azt, ami érdekel. igazából nekem nagyon szimpatikus iskola, az összes többi iskola amit megjelölök, nem akarok azokba menni, depis voltam már egy ideje mert nem tudtam eldönteni hová menjek és találtam ezt a sulit és nagyon megtetszett, olyan megnyugvást jelentett, valamiért azt érzem, muszáj oda mennem.
2012. febr. 5. 01:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem - sajnos - igen. (azért vagyok ilyen negatív, mert láttam éppen eleget közelről, még ha nem is jártam oda, és egyáltalán nem nyűgöz le a színvonal)
2012. febr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82 pont az elég erős, a 4,9 szintén, tehát szerintem oda vesznek fel ahová csak akarod.
2012. febr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez így nem igaz hogy oda ahova csak akarod,a Fazekasba vagy Apáczaiba nem vennének fel ennyivel.

Van esély rá hogy felvesznek ennyivel.

2012. febr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok olyan erős suliba menni, de olyan nagyon legalja suliba se ahová szinte mindenkit felvesznek. A Madách ugye nem olyan? Nem olyan ugye mint a budsapesti Than Károly, Petőfi?
2012. febr. 5. 15:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Van egy pár ismerősöm aki odajár ők ilyen 80-90 (nem tudom pontosan) körüli központival mentek oda. És nálam a baráti körben is egy elég erősnek tartott iskola.
2012. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó suli. 2 ismerősöm is odajár. Imádják és elég jó iskola amúgy. :) Ide mész végül? :)
2012. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ne haragudj, de szerintem tök szánalmas, hogy nem mész egy képességeidnek megfelelő iskolába. Ez már csak azért is van így, mert aki viszont nagyon szeretne odamenni, mert erősebb suliba nem veszik fel, az nem járhat oda, mivel néhány lusta emberke nem szeret rendesen tanulni. Akik ezt csinálják, kiszorítják a többieket és egyre több jó képességű gyerek fog bénább suliba járni. Nem egy ilyen emberrel találkoztam. Gratulálok! Menj a bénább suliba és und halálra magad!!
2012. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Neked az "Eötvös" gimi volna

megfelelő

2013. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagy a "Berzsenyi"

(ha nincs neked túltávol)

2013. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vagy a "Szt. László" gimi

valamelyik jó tagozata

2013. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!