Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NYME vagy Óbudai Egyetem?...

NYME vagy Óbudai Egyetem? (kereskedelem és marketing)

Figyelt kérdés

Kereskedelem és marketing szakra szeretnék menni. E között a két iskola között vacillálok, mivel:

1. A nyme-ről jókat hallok és az elismert sulik közé tartozik. A kollégium, illetve diákhoteljük pedig maga az álom, minden van ott ami a diáknak kellhet. Itt a legolcsóbb a költségtérítés, a maga 150 ezres összegével.

2. Az OE pesti suli és szeretem Pestet, emellett ez tartozik a félévi 170 ezres tandíjával a megfizethető sulik között.


Megkérnék mindenkit, hogy ne jöjjön a szokásos dipmlomagyáras és "csak a Corvinus és BGF jó suli"-s dumával. Amennyiben valaki tud ajánlani olyan sulit Bp-n, aminek jó hírneve van és a költségtérítés is 200 ezer alatt van, azt megköszönném. :)


2012. febr. 7. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Soproni vagyok, és ezerszer is inkább az OE mint NYME, ha gazdasági képzésről van szó. Hiába a jó kolesz, a diákélet igencsak haldokló újabban.
2012. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kereskedelem és marketing semmiről nem szól, ne menj oda. Csak pocsékolod rá a drága idődet!
2012. febr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!