Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF turizmus vendéglátás...

Coney kérdése:

BGF turizmus vendéglátás szakon mennyre nehéz a matek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
nah ez engem is érdekelne tudni kéne mi előtt állok :D
2012. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oda jelentkeztél most?? Én még nem adtam le a jelentkezést, mondjuk lehet fel sem vennének. Holnap fogok jelentkezni, csak félek a matektól nagyon, főleg, hogy elég rémisztőket hallottam eddig. :S És soha sem brillíroztam. Te hallottál bármiféle véleményt, hasznos infot? Bármi jól jön.
2012. febr. 12. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:

A matek nálunk buktató tárgy, de én ahhoz képest, hogy középiskolában majdnem megbuktam sokszor matekból nekem tökéletesen sikerült itt a matek 1 és most a matek 2, jah és nem fizetősön, hanem állami képzésen vagyok és nem bulizom szét az agyam, hanem teljesítem a krediteimet.

1. éves diák :)

2012. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!