Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány pont kellett múlt éven a...

Hány pont kellett múlt éven a Debreceni Egyetemen a jogra? Szerintetek most mennyivel fogják emelni a ponthatárt?

Figyelt kérdés
Én eddig szinte mindenhol mást olvastam.Jó lenne ha írna egy olyan is, aki oda jár.
2012. febr. 12. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos (szerintem), hogy most emelkedni fog, mivel ugye az államilag finanszírozott helyek voltak mindig magas pontszámúak, és az most Debrecenben egyáltalán nem lesz. :(


Szóval, a pontszámok tekintetében csak következtetek, nem vagyok biztos benne (nem is értek hozzá), de így tűnik logikusnak. Főleg, hogy szerintem éppen ezért most annyian talán nem is fognak jogra jelentkezni.

2012. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Csatlakozom az elottem szolohoz, meh hozzatennem, hogy jol gondold at, mert iszonyu nehez. Tavaly evvegen 50 ember ment at onnan a miskolcira...
2012. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Ok, átgondolom!
2012. febr. 13. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen tanuló vagy, meg hol laksz és hasonlók, de esetleg próbáld meg a Pázmányt vagy az ELTE-t, mert azokon van 50-50 (marha kevés :S) államilag finanszírozott hely is.


Én ELTE-n végeztem a jogot, és szerintem nagyon jó. :)

2012. febr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!