Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pénteken együttvoltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteken együttvoltam a barátommal és pont akkor mult el. De kiszakadt az óvszer. Akkor most lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mitcsináljak? Kérlek segitsetek nagyon fontos .
2011. jan. 2. 13:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mindig kialakulhat a terhesség.. :S még mensi alatt is. 72 órás? miért nem vetted be?
2011. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
aham
2011. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Elég rizikós, mert a spermium akár 3-5 napig is vígan éldegél odabent, addig meg épp peteérésed lesz...
2011. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el.


Nem tudod, mit kell csinálni ilyenkor???

Azonnal el kell menni és venni egy tabit! Szóval legyél kedves most azonnal felállni és elmenni a dokihoz, hogy adjonn neked. Most!!! Minél később teszed meg, annál nagyobb az esélye a teherbeesésnek!!!

2011. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 RaksashaGirl ***** válasza:

Nem nagy az esélye a teherbeesésnek, de igen, kialakulhat.

Dilettáns döggomba: 3-5 nap? Legfeljebb 2. Miket látsz te? :D

2011. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért nem vettem be tabit mert a környéken ilyenkor seholsincs nőgyógyász...nemakarom elmondani a szüleimnek:'(...tesztet veszek majd..
2011. jan. 2. 14:57
 7/16 Dilettáns döggomba ***** válasza:
14:00-nak: Azt látom, amit olvasok, és azt hallom, amit a nődokim mond.
2011. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de elég buta vagy. Tabit mindig lehet venni, ha nincs nőgyógyász, akkor a kórházban a szülészeten, ott mindig vannak. Én is ott kértem, amikor kellett.

De gratulálok, te inkább hagyod amgad teherbe esni. És ha tesztet veszel, mit érsz vele? Kicsit előbb tudni fogod, hogy babát vársz, szuper!

Nem érzed, hogy felelőtlenül viselkedsz??

2011. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondod el a szüleidnek, hogy teherbe estél? Szerintem szerezz tablettát.
2011. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És most akkor mennyek be szülészetre és ott hol kérjek vagymi?:S... mindenki aztmondja meg mindenhol aztirják hogy vény nélkül nem lehet kapni és doki meg nincsen:S
2011. jan. 2. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!