Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki pszichológiát tanul (t)!...

Aki pszichológiát tanul (t)! Leírnátok nekem, hogy hova jártok és milyen ott a légkör, az oktatás színvonala ésatöbbi?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha már szerepel ilyen kérdés a listán. Nem vagyok képes végigböngészni ezt a párszáz oldalt...
2012. febr. 13. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
a barátnőm ott tanul és bizony elég könnyen kihullanak onnan azok az emberek, akik nem odavalók, rengeteget kell tanulni, szóval nem beijeszteni akarlak, de erős motiváció és akaraterő kell az elvégzéséhez és utána is! ő amúgy pécsen tanul
2012. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Joola ***** válasza:

Pécsen tanulok, a légkör isteni, hatalmas egyetemi élet van, a tanárokkal tegező viszony, a színvonal pedig magas. versenyképes diplomát ad. tény, h sokat kell tanulni, meg hullanak az emberek (főleg a biosszal), de aki kellőképpen kitartó és imádja, annak élvezet lesz tanulni. szóval egyáltalán nem lehetetlen. csak ajánlani tudom.

amúgy még annyit mondanék, h a Károli a legjobb hírű, nagoyn gyakorlat-orientált és kemény. az ELTE főleg elméletre meg kutatásra megy, rengetegen járnak oda, nincs valami nagy kontakt a tanárokkal, bár mindkét iskolában elég nagy nevek tanítanak. jó hírű még a Pázmány, de arról nem sokat tudok. a többi felejtős. (ha kérdésed van írj!)

2012. márc. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!