Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Amit a házirend nem tilt azt...

Amit a házirend nem tilt azt szabad csinálni nem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A házirendünkbe csak a mobiltelefon használatát tilták. Nem tiltják az MP4-et , netbook-ot, iPad -ot. De rám még is rám szoltak mikor SZÜNETben MP4-en zenét halgattam. Most akkor mi van?
2012. febr. 14. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad, nyugodtan dúsíthatsz plutóniumot, termeszthetsz marihuánát, nem tiltja a házirend.

Mondjuk keci egy hely ha szünetben sem lehet zenét hallgatni, válts iskolát.

2012. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fura, hogy rádszóltak. Valószínűleg allergiás rád az adott tanár.
2012. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem! Általában normális. Szerintem nincs tisztába a házirendel!
2012. febr. 14. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:
A lövöldözést tiltja a házirend, remélem! Szerintem az van, hogy ne vigyél be semmi nagy értékű cuccot a suliba, ne használd ott és akkor senki sem fog rajta izgulni. A házirend iránymutató, nem tér ki mindenre és ne vitatkozz apróságokon a tanárral!
2012. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem úgy van írva, hogy elektronikus eszköz?

amúgy meg szerintem is hülyeség, hogy ezért rád szólnak, te erre használod fel a szüneted...

lehet a tanár az mp4-et meg telefonnak nézte

2012. febr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

elmondom neked hogy minden elektronikus kütyüt tiltanak! Egy kis példa: nem veheted elő a laptopodat óra közben, esetleg ha jó fej a tanár és beleegyezik, de csak is akkor, és azt is zárt ajtók mögött

Ez olyan hogy nincs benne a házirendbe hogy órán tilos rágyújtani, még is szabály!

2012. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Benne van , hogy tilos a dohányzás!
2012. febr. 14. 21:31
 8/8 anonim válasza:
Van amit törvény is szabályoz, pl lopás. Azt minek szabályozzák külön, ha jogszabály is tiltja?
2012. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!