Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy legyek három gimiben...

Hogy legyek három gimiben egyszerre szóbelin?

Figyelt kérdés
Agyrém. Még igaz nem tudom , hogy mindenhová behívnak-e, de mindhárom bejelölt gimi szóbelije ugyanazon a napon 14 órára van meghirdetve. Az egyikbe alapból mindenkit hívnak szóbelizi. Egy másik gimiben 95% a valószínűsége, hogy hívnak szóbelizni, a harmadik kérdéses. Mindnél 14 óra van a honlapon. Csak remélem, hogy legalább két óra eltolódás van a kettő között időben. A pótnap is ugyanaz mind a háromnak.
2012. febr. 14. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg vicc így:D
2012. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majd be lesztek osztva időpontokra, el ne hidd, hogy az összes jelentkezőt 2-re odahívják.

Nem így működik ez.

2012. febr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyugi, nekem mind a négy szóbelim február 29.-én lesz, tuti be leszek hívva mindegyikre, ráadásul kettőnek ugyanakkor van a pótnapja, március elsején. jó, mi?:D telefonálgathatok, meg gyárthatom az orvosi igazolásokat.
2012. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképpen igazolni kell? Nem átlátszó az egy kicsit? Amúgy én is abban reménykedem, hogy valahogy eloszlik időben, mondjuk, jó messzire vannak egymástól a sulik.
2012. febr. 14. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!