Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvi! Online utaltuk át a...

E-felvi! Online utaltuk át a 9. 000 forintot. Ki is pipálta, hogy rendben van, nincs tartozásom. Kell ilyenkor valami bizonylatot erről bescannernem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, be kell szkennelni ugyanott ahol a bizonyitványokat is kellett.
2012. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De honnan szerzek erről a fizetésről valamiféle tanúsítványt, hogy tényleg befizettem? Mert mi csak így on-line átutaltuk és kész, nincs semmi papírom róla. :SS Help!
2012. febr. 14. 19:10
 3/14 anonim ***** válasza:

Jah ebben az esetben nem kell, az online utalás azonnal jóváíródik. Csak banki átutalás esetén kell bizonylat.

Ebben az esetben rendben vagy, csak hitelesítened kell a felvételit és kész is.

2012. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Huuuuh, nagyon köszönöm! Ez biztos?? :DDD
2012. febr. 14. 19:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen biztos, de a felvi.hu-n szépen le van írva, olvasd el bátran.
2012. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mindent átolvastam. Biztos figyelmetlen voltam. Köszönöm szépen még egyszer! :)
2012. febr. 14. 19:19
 7/14 A kérdező kommentje:

Súgó

Felvételi eljárás díja


A „felvételi eljárás díja” típusú dokumentum a felvételi eljárás jelentkezési időszakában a felvételi eljárási díj befizetésének igazolását jelenti. Ez a típusú dokumentum csak abban az esetben jelenik meg, ha Ön a fizetés módjaként folyószámláról történő banki átutalást jelöl meg (Testreszabás menüpont), mivel online bankkártyás fizetés esetében a sikeres tranzakció azonnal jóváírásra kerül az e-felvételi felületén.

A felsőoktatási felvételi eljárási díj megfizetésének igazolása a jelentkezéssel egyidejűleg (legkésőbb a jelentkezési határidőig) kötelező!

Az átutalás megtörténtét az átutalási bizonylat másolatának, netbankon keresztül történő átutalás esetében pedig a sikeres átutalást követően nyomtatható/menthető igazolás segítségével lehet igazolni. A fentiek hiányában a folyószámla-kivonat másolata is elfogadható.


Emlékeztetőül: folyószámláról történő banki átutalás esetében a közlemény rovatban meg kell adnia a 12 jegyű felvételi azonosító számát (és csak azt). Az Ön felvételi azonosító száma az első belépéskor automatikusan kiosztásra került, ez a szám folyamatosan látható az e-felvételi felületén a bal felső sarokban, sikeres hitelesítést követően ezen a számon kerül majd nyilvántartásba vételre a központi felvételi nyilvántartásban.

E-felvételi esetében a szükséges felsőoktatási felvételi eljárási díj megfizetésére ún. rózsaszín csekk, vagy jelentkezési lapról leválasztott ún. sárga csekk nem használható!

2012. febr. 14. 20:57
 8/14 A kérdező kommentje:

"netbankon keresztül történő átutalás esetében pedig a sikeres átutalást követően nyomtatható/menthető igazolás segítségével lehet igazolni."


Ez nem rám vonatkozik? Én úgy értelmeztem, hogy ez az online fizetés.

2012. febr. 14. 20:59
 9/14 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy hülyeséget mondok. Már nem tudom, mi van! :D

Viszont az biztos, hogy e-felvin a dokumentumfelvételnél nincs olyan lehetőség pl. hogy bizonylat feltöltése. Csak érettségi és tanulmányi eredményeket enged feltölteni.

2012. febr. 14. 21:02
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell semmit sem feltölteni ezzel kapcsolatban, akárhogy is fizettél, max. meggyorsíthatja a jóváírást, de ez neked nem érdeked, mert neked tök mindegy, mikor írják jóvá. Mondjuk most nekem nem teljesen világos, hogy bankkártyával fizettél, vagy banki átutalással, de igazából mindegy, mert ha ki van pipálva a fizetés, akkor az azt jelenti, hogy elfogadták.
2012. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!