Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szakdolgozatom címe a A...

A szakdolgozatom címe a A roma diákok beilleszkedési nehézségei az előítéletek szerepe a szocializáció során. E A neten találtam, tanár nem mondott rá semmit de kicsit szeretném átalakítani. Hogyan tudnám átalakítani hogy a tartalma ugyanaz legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon sürget a határidő, még egy hónapom van , és nagyon el vagyok csúszva..interjúztatnom kellene, de a kérdésekkel is gondban vagyok. Roma diákokat, és szakembereket kellene kérdeznem, most próbálom összeírni őket, de nem nagyon megy. Milyen kérdéseket tehetek fel egy "szakembernek"? Hogyan tudnám jól felépíteni a vázlatom?
2012. febr. 15. 13:17
 1/9 Andizsuzsi ***** válasza:
A kultúra rovatban az előbb tett fel kérdést egy cigány fiatal. Szerintem vedd fel vele a kapcsolatot.
2012. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a Köztársasági Elnöki Hivatalt, ott biztos segítenek.
2012. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

most mit kell átalakítani? a címet?

A roma fiatalok társadalmi integrációja

2012. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tetro ***** válasza:
82%
Engem mindig ledöbbent, hogy emberek úgy jutnak el a szakdolgozatig, hogy az is gondot okoz nekik, hogy kitaláljanak egy címet, és megfogalmazzanak néhány kérdést. Mi a francot csináltak akkor három évig?
2012. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
na igen. igazad van tetro.
2012. febr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem azért írtam a kérdést hogy megkritzáljon bárki is, hanem azért mert mint mindenki más én is segítséget szeretnék kérni. Honnan tudja azt bárki is hogy én mit csináltam végig 3 éven keresztül? Ha nem ismered az okokat akkor ne kritizálj, szerintem..És nem muszáj írni sem, nem ilyeneknek szántam a kérdést, hanem azoknak, akikben van egy ki segítő szándék...
2012. febr. 15. 14:10
 7/9 tetro ***** válasza:

Én nem azért írtam a kérdést hogy megkritzáljon bárki is, hanem azért mert mint mindenki más én is segítséget szeretnék kérni. Honnan tudja azt bárki is hogy én mit csináltam végig 3 éven keresztül? Ha nem ismered az okokat akkor ne kritizálj, szerintem..És nem muszáj írni sem, nem ilyeneknek szántam a kérdést, hanem azoknak, akikben van egy ki segítő szándék...

Nincs olyan szó, hogy megkritzál. Azt nem tudjuk, hogy mit csináltál három évig, de abból hogy egy ork-gyűjtő oldalon kérsz segítséget a szakdolgozatod címéhez, mert már a címnél elakadsz...

Egy hónapod van, de még az interjúkhoz kérdéseid sincsenek. Hogy mit kérdezz? Olvass el 8-10 könyvet a szakirodalomból, és próbáld meg az általános problémákat a magyar viszonyokra átültetni. És tegyél fel olyan kérdéseket, amikkel végül ki tudod bontani ezeket.

És ne haragudj, de én nem tudom elképzelni mit csináltál három évig. Hogy tudnád felépíteni a vázlatod? Nem csináltál vázlatot három évig? Milyen kérdéseket tegyél fel? Minek választottad ezt a témát, ha nem dőlnek belőled a kérdések? De ha nem is érdekel a téma, legalább tanulhattál volna róla annyit, hogy néhány kérdésed legyen.

2012. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Te biztosan nem szoktál elgépelni semmit... Nem fogok senkinek sem magyarázkodni, főleg nem egy olyannak akit nem ismerek. Azért írtam erre az oldalra mert láttam hogy itt is sokan hasonló problémákkal küzdenek, és sokan segítenek a másiknak. A továbbiakban nem vagyok kíváncsi a véleményedre, és a részemről ez a "beszélgetés" le van zárva.
2012. febr. 15. 14:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért nem a konzulensedtől kérsz tanácsot? Neki ez a dolga. De most komolyan, ha mi (laikusok) tudnánk Neked segíteni megírni a szakdolgozatodat, akkor mi értelme lett volna arra a szakra járnod?
2012. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!