Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvételi: Németből feltöltö...

Lujza1819 kérdése:

E-felvételi: Németből feltöltöttem a nyelvvizsga bizonyítványomat, de van előrehozott emelt német érettségim is, erről törzslapkivonatom van. Fel kell töltenem a tözslapot is? (emelt németről)

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 14:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Az emelt német érettségit akarom majd beszámíttatni,mivel a nyelvvizsgánál több pontot ér.Nyelvtudásra vonatkozóan azonban csak nyelvvizsga bizonyítványt lehet feltölteni.lehetséges,hogy az emelt német érettségiről csak a rendes érettségi bizonyítvánnyal tudok feltölteni? (júniusban)
2012. febr. 15. 14:53
 2/8 A kérdező kommentje:
Idén érettségiző-felvételiző lány vagyok.
2012. febr. 15. 14:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, változott-e valami 2010 óta, de én úgy emlékszem, hogy a törzslap nem jó, amiből előrehozottat tettél, azt is vizsgaszándékként kell beírnod, és majd csak a rendes érettségi bizonyítványodat kell csatolni.
2012. febr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én is így vagyok! :)

Bár én hagyományos levélformában jelentkezem, de nekem sem kell a törzslapkivonatot elküldenem, csak a középiskolai bizonyítvány másolatot, és a nyelvvizsga bizonyítványaim másolatait! :)

2012. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érettségit nem tudsz feltölteni, amíg nincs érettségit. Az előrehozott érettségi csak a rendes érettségivel együtt számít érettséginek, amikor keményfedeles bizonyítványt kapsz. Majd akkor lehet intézni.
2012. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen .:) Akkor most az érettségiszándokhoz kell beírnom,hogy emelt német, majd a rendes érettségi bizimmel töltöm fel,amikor az elkészül? Egyébként 2. válaszoló,hova jelentkezel?:)
2012. febr. 15. 20:58
 7/8 anonim válasza:
ELTE-Germnisztika :))
2012. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én anglisztikát szeretnék ,mellette minorként germanisztika.az ELTE-t csak 2. helyre tettem.tolmácsnak készülsz te is?:)
2012. febr. 24. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!