Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemre menjek és...

Melyik egyetemre menjek és ott mit érdemes tanulnom?

Figyelt kérdés
Tanulmányi átlagom: biosz és kémia 5, fizika, matek 4es, töri, irci, nyelvtan 4 a többi 3-4 tesi kivételével, ami 5. Amire gondoltam az vegyész, biológus, orvos(ezt nem biztos) vagy valamilyen egészségügyi szak. Melyik lenne a legjobb fizetés és minden szempontból? Azt tudni kell, hogy én 1szer buktam a gimibe, ezért most vagyok negyedikes, afféle én voltam a család fekete báránya testvéreim mérnököknek tanulnak, szüleim jogászok. Sajnos volt egy kisebb kihágásom és emiatt nem lehet se tűzoltó se hasonló. Ezért kérdem, hogy az orvosihoz nem kell erkölcsi bizonyítvány ugye?
2012. febr. 19. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

orvosihoz nem kell erkölcsi bizi, így szerintem az legyél inkább, szép szakma, sőt hivatás, segíteni az embereken, először szar a fizud rezidensként (pár év) utána szakorvosként ha magán praktizálsz is, szépen fogsz keresni, akár itthon is (ha nem mész külföldre)


nem tudom mit csináltál, de ha nem durva, x idő és elévül (nem lesz nyoma) amennyiben nem rendőrségi volt mert az ő nyilvántartásukban ott maradsz


gyógyszerész, vegyészmérnök elég zsíros állások, biológusként itthon nem fogsz tudni megélni

2012. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fizikások igencsak keresettek úgy hallom, én a helyedben ilyen matekkal és fizikával meggondolnám! Amúgy ja.... talán valamilyen mérnöknek menj! esetleg orvos vagy ETKszak
2012. febr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vegyész,vegyészmérnök,gyógyszerész ezekben van a pénz
2012. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!