Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Egyetemen vagy a...

A Debreceni Egyetemen vagy a Miskolci Egyetemen nehezebb a jog? Miért nehezebb az adott egyetemen és mi a különbség ezek között?

Figyelt kérdés
jog
2012. febr. 19. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyformán nem kell tanulni mindkettőn (a jobb jogi egyetemekhez képest).


Én csak a debreceniről tudok nyilatkozni szóval mivel eléggé rossz anyagi helyzetben van az egyetem már évek óta az van, hogy aki oda jelentkezik, mindenkinek adnak diplomát (minden karon), csak hogy ne legyen leépítés.

2012. febr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de sztem azért nem vesznek fel oda akárkit...
2012. febr. 20. 16:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok h a Debrecenin semmit nem kell teljesíteni, bárki elvégzi de utána munka se nagyon van. (Kivétel persze ha a család ilyesmivel foglalkozik vagy ilyesmi)
2014. jún. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!