Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Készül valaki Egerbe a kommuni...

Készül valaki Egerbe a kommunikáció és médiatudomány szakra?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 17:58
 1/2 anonim válasza:
Biztos van aki készül ,de túl sok értelme nincs. Protekció,nélkül semmit nem ér , arról nem beszélve , hogy teljesen telített a szakma. Ezen felül csak fizetősre lehet bejutni, ergo baromság olyanért fizetni amivel nagy valószínűséggel munkád sem lesz. Azért sok szerencsét.
2013. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én attól függetlenül szeretek ide járni - és nem fizetősön vagyok...

Viszont abban egyet kell értsek, hogy kicsit túltelített a szakma, de azt is meg kell hagyni, hogy kevés igazán jó szakember van. A tanáraink nagyon jók, én szeretem őket, egyesek még olyan témák iránt is felkeltették az érdeklődésemet, amiket amúgy utáltam (példának okáért a politika), szóval ha valaki innen kikerülve nem jó szakember, arról nem a tanár tehet. Mert a mi csoportunkban is vannak olyan emberek, akiken látszik, hogy csak azért jöttek ide, mert valahova menni kellett, ergo nem a suli hibája lesz az ő képzetlenségük. Mert, hogy hajtanak minket, az biztos. xD (Legalábbis média szakon.)

2013. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!