Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME - kommunikáció és médiatud...

BME - kommunikáció és médiatudomány vélemények?

Figyelt kérdés
Akármilyen véleményt várok BME-vel kapcsolatban illetve ezzel a szakkal kapcsolatban! Milyen az oktatás a BME-n, színvonal, tanárok, stb.
2012. febr. 14. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Ez az egyik un. alibi szak, vagy bufe szak.

Azok az emberek, akik tul butak ahhoz, hogy orvosok, jogaszok, mernokok legyenek, de megis diplomat akarnak, azok ide jelentkeznek.

Utana (kis kivetellel) munkanelkuli diplomasok lesznek, vagy kepesites nelkuli Tesco-s penztarosok.


Nem ajanlom ezt a szakot. Van ismerosom, aki erre a szakra jart, es eljutott arra a pontra, hogy mar szegyellte elmondani mire jar. (Foleg mas diplomasoknak.) Azota sem talalt munkat. (4 eve.)

2012. febr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább egy jó szakma.
2012. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
a második legnagyobb büfé szak a turizmus-vendéglátás után.
2012. febr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én elhelyezkedés szempontjából nem vállalnám be ezt a szakot, ha megnézed akkor egyre több embert bocsátanak el a tv társaságoktól, újságoktól...igaz, nem tudom mi leszel ha nagy leszel, mindenesetre én azt látom, hogy Magyarországon kezd kevésbé népszerű lenni az egész média szak. viszont minden feltörekvőnek van esélye! :)

amúgy a BME inkább a műszaki szakáról híres, persze ennek meg is van az oka. de nekem például eszembe se jutott, hogy van kommunikáció és médiatudomány ott

2012. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak nagyon szeretnék bekerülni a BME GTK-ra, és ez is szóba jöhet, ezért kérdeztem.
2012. febr. 14. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:
ha már bme-gtk-ra akarsz járni mindenképp, akkor inkább válassz egy másik szakot:) ezzel tényleg nem sokat fogsz érni
2012. febr. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mit ajánlasz? Melyik szakot?
2012. febr. 16. 20:57
 8/8 anonim ***** válasza:

neked kell tudni h melyik tetszik, sztem az alkalmazott közgazdaságtannal vagy a műszaki menedzserrel többet érsz. meg a nemzetközi gazdálkodásnak is utána néznék a helyedben.

de neked kell tudni :)

2012. febr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!