Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Honnan lehet letölteni és...

Honnan lehet letölteni és kinyomtatni a 2012-es felsőoktatási jelentkezési lapot?

Figyelt kérdés
Kérlek aki tudja az gyorsan válaszoljon, tavalynem vettek fel, most érzek magamban annyi erőt, hogy megint jelentkezzek,most az utolsó pillanatban. De nem tudom honnan letölteni a lapot,segítsetek pls.! E-felvételi nem jöhet szóba, mert nincs egyikünk sem bankszámlája.Nem vicc, komolyan!
2012. febr. 22. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Letölteni sehonna nem tud: vagy interneten jelentkezel e-felvételivel, vagy szerzel papír alapú jelentkezési lapot (ezt az Educatio ügyfélszolgálatain, vagy felsőoktatási intézményektől tudsz szerezni, vagy ha megveszed könyvesboltban a felvételi tájékoztató könyvet, akkor abban is van egy, postán meg ilyen helyeken nincsen).
2012. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, nos a netes jelentkezés megvolt, még le kell fénymásolni a mellékleteket és postázni, csak ott a bökkenő,hogy banki átutalás és online bankkártyás fizetés közül lehetett választani... Na mármost az elsőt választottam,de nincs folyószámlám,sem a szüleimnek... Komolyan! Tehát ha megvannak az átutaláshoz szükséges adatok, meg a pénz is (kp-ban) akkor mit tudokcsinálni? Bemegyek az OTP-be és...?Tudok így is intézkedni?
2012. febr. 22. 10:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy senkit nem érdekel, de azért közlöm,hogy mindent sikerült jól összeszerencsétlenkednem és minden oké!! :D A hozzászólónak még egyszer köszi!:)
2012. márc. 12. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!