Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem tanultam egészségügyi...

Ha nem tanultam egészségügyi alapismereteket, jelentkezhetek belőle érettségire?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2012. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Úgy tudom van valami szabály, hogy min. két évet tanulnod kellett adott tárgyat és azt csak ekkor tudod megcsinálni érettségin. Ezt ki lehet úgy gyorsabban kerülni, hogy ha ennyire megy akkor csinálsz a sulidban két osztályozó vizsgát belőle (vagy hogy nevezik) és elvileg ha ez valahogy megvan akkor mehetsz. Szóval nem muszáj 2 évig járni konkrétan valamire, de kell két év végi jegy belőle.
2012. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
persze hogy jelentkezhetsz! Én se tanultam anno középsuliban,mégis tavaly érettségiztem belőle emelten!
2012. febr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!