Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Múlt héten elküldtem a jelentk...

Múlt héten elküldtem a jelentkezésem emelt szintű érettségire, fognak értesíteni arról, hogyha esetleg valamit rosszul töltöttem ki és ezáltal nem érvényes a jelentkezésem? Vagy inkább hívjam fel őket a biztonság érdekében?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván szólnak... Majd gondolod ülnek az irodában és röhönek, hogy na, ez is elszúrta? :D Ne pánikolj már ennyire, nincs azon nagyon mit elrontani.
2012. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van hianypotlas.

Anno nalunk aki elszurta az kapott egy levelet hogy utolag javitsa ki ezt meg azt az adatot.


Egyebkent neten jelentkeztel vagy szemelyesen?

Illetve mennyibe kerult?

Esetleg nem tudod hogy hol talalok listat az emelt erettsegiket szervezo iskolakrol?

2012. febr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor jó, köszi.

Kinyomtattam a jelentkezési lapot, és postán adtam fel, szerintem neten nem is lehet. 17.000 Ft-ba került. Nem tudom, hogy milyen iskolák szerveznek, de ha rákeresel biztos megtalálod.

2012. febr. 23. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!