Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF-en a tanárokkal van a...

JustWannaAsk kérdése:

BGF-en a tanárokkal van a gond vagy a tanulmányok nehézségével?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam hogy a tanárok nagyon szigorúan pontoznak , csak tökéletes szó szerinti válaszokat fogadnak el ..stb.


Kedves válaszolók kérlek irjátok oda milyen szakon vagytok és hanyad évesek.Főleg pszk és kkk karosok válaszai érdekelnének elsősorban.



2012. febr. 23. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel :D
2012. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Inkább a tananyag nehézségével van gond és a követelményekkel. De ez sem minden tantárgyra igaz, vannak könnyen teljesíthetők, és vannak olyanok amiket nehéz teljesíteni, a vizsgán kétkörös beugró van, stb, ráadásul sok további tárgy épül rá ezért nagyon könnyű csúszni. pszk-s vagyok
2012. febr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves 18:32es

Először is köszi hogy megosztod a tapasztalatodat :)

Első tanévben mik azok a tárgyak amiktől "félnek" a diákok?

2012. febr. 26. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem egyik sem rosszabb, mint máshol. Első évben a gazd matek, föci, statisztika a nehezebbek, de változó, hogy kinek mi.
2012. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Első félévben az analízis, második félévben a pénzügyi számvitel, illetve valakinek a mikro-, makroökonómia is gondot okoz, ha ezeket teljesítetted akkor már nagy gond nem lehet szerintem :D
2012. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ!!!

:)

2012. febr. 26. 23:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon változó. Félévenként van 2-3 nagyon nehéz tárgy (=sok tanulást igénylő), aztán van pár olyan 2-3 kredites tárgy, amire meg 1 délutánt kell szánni a négyes-ötös jegyhez úgy, hogy egy előadásra sem jártál be. Ez előzőre példa a matek: a tételeket, definíciókat kell pl. szórul szóra tudni, különben fél pontot sem kapsz, semmit, ha saját szavakkal írod, de az összefüggés jó. A számviteles tárgyaknál van még magolandó, hogy a minimum kérdéseket szórul szóra vagy csak tartalmat írva is elfogadnak-e, már tanárfüggő (ezért sokan neki se állnak tanulni, hanem puskára lapoznak).
2012. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!