Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Banki átutalással, küldtem...

Banki átutalással, küldtem 9000 ft-ott az Oktatási Hivatalnak, a gond az hogy utólag vettem észre hogy a Közleménybe a 12 jegyű számon kívül nem szabad semmi mást írni, én sajnos még a nevemet írtam. Ebből lehet valami nagyobb gond?

Figyelt kérdés
Vagy ezáltal érvénytelen az utalás? Vagy egyszerűen nem fogják elfogadni?
2012. febr. 9. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha valami gond van, visszautalják.
2012. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 10inchhero ***** válasza:
legrosszabb esetben el kell utalnod még egyszer. Én a helyedben ezt tenném, biztos, ami biztos alapon.
2012. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Andizsuzsi ***** válasza:

Legegyszerűbb, ha felhívod őket, és megkérdezed. Vagy írsz egy mailt.

Telefon általános kérdésekben:

A felvételi eljárással kapcsolatos általános kérdésekben a 1818-as számon (1-es nyelvválasztó / 6. menüpont, felsőoktatási felvételi tájékoztatás) a Kormányzati Ügyféltájékoztató Központ ad tájékoztatást.


Telefon folyamatban lévő felvételi ügyekben:

(36)-1-477-31-31,

E-mail:

info@felvi.hu

2012. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és erről az át utalásról kell egy bizonylat, vagy sem ?
2012. febr. 9. 15:51
 5/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha bankban fizetted be, akkor kaptál róla bizonylatot. Ha e-bankon keresztül, akkor nyomtasd ki.
2012. febr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem, és amint kinyomtattam azt hol kell fel mutatni? vagy csak meg kell őrizni ?
2012. febr. 9. 15:58
 7/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Csak meg kell őrizni.
2012. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm
2012. febr. 9. 16:04
 9/11 Andizsuzsi ***** válasza:

Nem jól mondtam, bocs.

Felvi:


Figyelem! A felvételi azonosító szám hiányában a befizetett összeg nem azonosítható egyértelműen. Ez azt is eredményezheti, hogy a befizetés nem kerül jóváírásra a jelentkezőnél, így jelentkezései kizárásra kerülhetnek. Fontos, hogy a közlemény rovatba a felvételi azonosító számon kívül egyéb szöveg vagy más információ ne kerüljön! Az átutalásról szóló bizonylat másolatát a felsőoktatási felvételi jelentkezés hitelesítéséhez az Oktatási Hivatal, 1380 Budapest, Pf. 1190 postacímre meg kell küldeni.

2012. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tehát, a másolatot el kell küldeni az Oktatási Hivatalnak ?
2012. febr. 9. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!