Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolai Szóbeli Felvételi...

Középiskolai Szóbeli Felvételi? Mit viseljek, hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés

Amikor beszélek erősen gesztikulálok,nagy színpadias mozdulatokat is teszek és néha színpadias az egész lényem is...Változtassak rajta? Kommunikációs szakközépiskolai osztályba jelentkeztem...

Köszönöm!


2012. febr. 23. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
ne változtass! add magadat!
2012. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem vegyél fel ünneplőt, hiszen vizsgázni mész

viselkedj természetesen, ne játszd meg magad

2012. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is egy kommunikáció tagozatos suliba járok és tavaly a szóbelin annyi volt , hogy ünneplő ( azért fontos a megjelenés ) ha lehet vidd be az ellenőrződ és minél több oklevelet. Minket spec. olvastattak a szóbelin meg kérdeztek arról , hogy miért pont ezt a sulit stb. Egy a lényeg nem izgulj és a világon semmi ne vonja el a figyelmed arról amiről kérdeznek ;) ha ezek megvannak sima ügy lesz :D
2013. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha gesztikulálsz

Csak hülyeséget ne beszélj

2014. febr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!