Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet 9. ben érettségizni?

Lehet 9. ben érettségizni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen ha előtte megcsinálsz 2 év végi osztályozó vizsgát az adott tárgyból.
2012. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én most vagyok hatosztályos gimnáziumban, 8.-os, és januárba tettem le az osztályozót angolból, és májusban pedig jöhet az érettségi. :)
2012. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyi "hátránya" amúgy van ennek, hogy ha adott tárgyból megcsinálod akkor abból nem kell bejárnod az órákra és így lesznek lyukas óráid. Ez persze lehet jó is de ha van egy nap 5-6órád és 1-2 a közepén kimarad az csak unalommal teli lesz :D ezért szokták szerintem sokan inkább utolsó előtti év körül megcsinálni, hogy gimi utolsó évében kevesebb legyen egyszerre.
2012. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18:04 lyukas óra=unalom? nekem volt egy csomó lyukas órám 12.-ben, egyedül..mégse unatkoztam soha. Tanultam, ebédeltem, tv-ztem a könyvtárban stb, de unatkozni sosem unatkoztam:P
2012. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most vagyok 8.os, jelenleg angolt tanulok emelt szinten, de mivel a családomnak fontos, hogy több nyelvet tanuljak, ezért szeretnénk ha érettségiig meglenne 3 nyelvvizsgám. mivel a gimiben egyszerre csak kettőre van lehetőség, ezért ez tűnik a legegyszerűbb megoldásnak, hiszen így heti 1-2 szinten tartó különóra plusz az angol nyelven nézett filmekkel nem sokat fogok felejteni az angolból, és olcsóbban kijön, mint egy teljesen új nyelvet megtanulni középszinten különtanárral.
2012. febr. 26. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!