Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi vagy Eötvös gimnáziu...

Berzsenyi vagy Eötvös gimnázium? (budapesti)

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam? A berzsenyibe annyira nem szeretnék menni, mert sok berzsenyis "ismerősöm" van, akiknek nem nagyon tetszik a stílusa.. Eötvösről viszont több negatív kritikát hallottam. Eötvös: angol-matek Berzsenyi: matek érdekelne. L/14
2012. febr. 24. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Én az Eötvösbe jártam és így nyilván elfogult vagyok. Nagyon szerettem odajárni! De lehet, hogy változtak az idők.
2012. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kb mikor jártál az Eötvösbe?

Nagyon régen, vagy alig pár éve ballagtál?

2012. febr. 24. 16:39
 3/10 anonim ***** válasza:
eötvös:d
2012. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló válasz: nagyon régen.
2012. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2 válaszolónak: kicsit bővebben lehetne?

Egyébként mindkettőtöknek köszönöm :)

2012. febr. 24. 20:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó suli, a fél családom oda járt! De a matek nagyon-nagyon kemény! De ha tanulsz, meg van az eredmény.
2012. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsánat, Berzsenyiről beszéltem.
2012. febr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is a Berzsenyibe jelentkezek, gyere oda te is! :) Nekem a tanárom ajánlotta az Eötvöst, de a Berzsenyi lazább suli. Ezt nem úgy értem, hogy nem kell ott tanulni, hanem hogy nem olyan durva, elit, stréberfejűek vannak... Persze ezzel sem azt akarom mondani hogy az Eötvösben igen!! De nekem a Berzsenyi szimpibb volt. Szóval szerintem gyere a Berzsenyibe! :)
2012. febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Berzsenyi!
2012. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyetértek azzal a hozzászólóval aki lazábbnak írta a Berzsenyit. Bár ott is kell tanulni, de szimpatikusabb a társaság, jobb a diákélet. Egy barátnőm is majdnem az Eötvösbe ment, de jobban járt a BErzsenyivel :)) Végül is melyiket választottad? :))
2012. júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!